Propozicije natjecanja moguće je preuzeti klikom na link ispod.

• Uplata iznosi 600,00 kn
  • Natjecanje se igra u dvije faze, Natjecanje po skupinama i kup faza natjecanja
  • Natjecanje po skupinama igra traje 2 x 15 minuta bruto igre, tj. ne zaustavljaju se prekidi
  • Kup sistem natjecanja igra traje 2 puta po 20 minuta bruto igre, tj. ne zaustavljaju se prekidi
  • Najviše se može prijaviti 10 igrača koji su od prvog dana turnira navršili 14 godina pod uvjetom da isti nisu pod izdržavanjem zabrane igranja koju je izreklo AŠD Montovjerna
  • Naknadne prijave igrača moguće su tokom cijelog turnira, dodatno u kup fazi natjecanja nadoplaćuje se iznos 200,00 kn po igraču
  • Najmanji broj igrača u igri je 4 (3 igrača + 1 vratar). Ukoliko momčad nema potreban broj igrača susret će se registrirati rezultatom 3:0 bez borbe u korist suparničke momčadi
  • Vrijeme za za izvođenje svih udaraca je 4 sekunde
  • Ubacivanjem iz kuta (korner) NE PRIZNAJE se autogol i dosuđuje se ubacivanje iz kuta za suparničku momčad.
  • U svakom poluvremenu se kod petog (5) i svakog sljedećeg akumuliranog prekršaja izvodi kazneni udarac s gola na gol sa polukruga.
  • Igrač kojemu je dodjeljen žuti karton isključuje se na trajanje od 2 minute. Nakon isteka 2 minute ili primljenog pogotka kažnjeni igrač se može vratiti na teren
  • Igrač kojemu je dodjeljen crveni karton isključuje se na trajanje od 5 minute. Igrač koji je dobio crveni karton ne smije ostati sjediti na klupi za pričuve, već mora otići na tribine. Nakon isteka 5 minuta ili primljenog pogotka u igru ulazi pričuvni igrač.
  • Igrač koji dobije crveni karton automatski nema pravo nastupa u sljedećem susretu, a odlukom disciplinskog suca mogu se izreći još strože kazne (zabrane igranja većeg broja susreta ili zabranu igranja do kraja turnira).
  • Izuzetno teži slučajevi mogu se kazniti zabranom nastupa i na nekoliko sljedećih turnira.