05/05/2016

Poredak po skupinama turnira

DODATNO SKUPINA A – BRIŠU SE BODOVI POSLJEDNJE MOMČADI

# SKUPINA A OS P N I GZ GP GR B
1 BRKATI SLONOVI 4 2 2 0 7 4 3 8
2 EYAFJALLAJOKULL LAPADSSONS 4 2 1 1 7 3 4 7
3 STRAVA TEAM 4 1 3 0 3 2 1 6
4 SPORT PUB MARIO 4 1 1 2 6 9 -3 4
5 KONOBA PELINE 4 0 1 3 3 8 -5 1
# SKUPINA A OS P N I GZ GP GR B
1 BRKATI SLONOVI 5 3 2 0 9 5 4 11
2 STRAVA TEAM 5 1 4 0 6 5 1 7
3 EYAFJALLAJOKULL LAPADSSONS 5 2 1 2 9 6 3 7
4 SPORT PUB MARIO 5 2 1 2 9 10 -1 7
5 KONOBA PELINE 5 1 1 3 4 8 -4 4
6 BAD LAMPS 5 1 1 3 8 11 -3 4
SKUPINA A : Utakmice REZ PENALI
1 Kolo KONOBA PELINE BAD LAMPS 1 : 0
1 Kolo SPORT PUB MARIO BRKATI SLONOVI 3 : 5
1 Kolo STRAVA TEAM EYAFJALLAJOKULL LAPADSSONS 1 : 0
2 Kolo SPORT PUB MARIO BAD LAMPS 3 : 1
2 Kolo STRAVA TEAM KONOBA PELINE 1 : 1 0 : 2
2 Kolo EYAFJALLAJOKULL LAPADSSONS BRKATI SLONOVI 1 : 1 2 : 0
3 Kolo BRKATI SLONOVI KONOBA PELINE 1 : 0
3 Kolo EYAFJALLAJOKULL LAPADSSONS SPORT PUB MARIO 2 : 0
3 Kolo STRAVA TEAM BAD LAMPS 3 : 3 1 : 0
4 Kolo EYAFJALLAJOKULL LAPADSSONS BAD LAMPS 2 : 3
4 Kolo BRKATI SLONOVI STRAVA TEAM 0 : 0 1 : 2
4 Kolo KONOBA PELINE SPORT PUB MARIO 1 : 2
5 Kolo BRKATI SLONOVI BAD LAMPS 2 : 1
5 Kolo KONOBA PELINE EYAFJALLAJOKULL LAPADSSONS 1 : 4
5 Kolo SPORT PUB MARIO STRAVA TEAM 1 : 1 2 : 0
# SKUPINA B OS P N I GZ GP GR B
1 CELTIC BAR BELFAST 4 4 0 0 15 1 14 12
2 R. U. PALLACE 4 2 0 2 5 7 -2 6
3 ORFANEL 4 1 1 2 7 12 -5 4
4 KANTAFIG 4 1 1 2 5 9 -4 4
5 OTROVI 4 1 0 3 4 7 -3 3
SKUPINA B : Utakmice REZ PENALI
1 Kolo OTROVI CELTIC BAR BELFAST 1 : 2
1 Kolo R. U. PALLACE KANTAFIG 1 : 2
2 Kolo R. U. PALLACE CELTIC BAR BELFAST 0 : 3
2 Kolo ORFANEL KANTAFIG 3 : 3 2 : 0
3 Kolo KANTAFIG OTROVI 0 : 2
3 Kolo ORFANEL R. U. PALLACE 1 : 2
4 Kolo ORFANEL CELTIC BAR BELFAST 0 : 7
4 Kolo OTROVI R. U. PALLACE 1 : 2
5 Kolo KANTAFIG CELTIC BAR BELFAST 0 : 3
5 Kolo OTROVI ORFANEL 0 : 3
# SKUPINA C OS P N I GZ GP GR B
1 O-BOOT 4 3 1 0 7 1 6 10
2 C. B. OLLOA 4 3 1 0 12 4 8 10
3 VICTORIA 4 1 1 2 9 9 0 4
4 PATULJAK 4 1 1 2 7 6 1 4
5 23 4 0 0 4 4 19 -15 0
SKUPINA C : Utakmice REZ PENALI
1 Kolo VICTORIA 23 6 : 2
1 Kolo O-BOOT C. B. OLLOA 0 : 0 1 : 0
2 Kolo O-BOOT 23 3 : 0
2 Kolo PATULJAK C. B. OLLOA 1 : 2
3 Kolo C. B. OLLOA VICTORIA 4 : 2
3 Kolo PATULJAK O-BOOT 1 : 2
4 Kolo PATULJAK 23 4 : 1
4 Kolo VICTORIA O-BOOT 0 : 2
5 Kolo C. B. OLLOA 23 0 : 0
5 Kolo VICTORIA PATULJAK 1 : 1 1 : 0
# SKUPINA D OS P N I GZ GP GR B
1 CAFEE BAR MIRAKUL 4 2 2 0 7 3 4 8
2 #CRO 4 2 0 2 5 7 -2 6
3 EVO NAS OPET 4 1 2 1 9 6 3 5
4 NO NAME 4 1 2 1 7 8 -1 5
5 BOSANKA 4 0 2 2 2 6 -4 2
SKUPINA D : Utakmice REZ PENALI
1 Kolo #CRO BOSANKA 2 : 0
1 Kolo NO NAME CAFEE BAR MIRAKUL 1 : 1 2 : 1
2 Kolo NO NAME BOSANKA 1 : 1 0 : 1
2 Kolo EVO NAS OPET CAFEE BAR MIRAKUL 1 : 1 0 : 2
3 Kolo CAFEE BAR MIRAKUL #CRO 3 : 1
3 Kolo EVO NAS OPET NO NAME 6 : 2
4 Kolo EVO NAS OPET BOSANKA 1 : 1 0 : 1
4 Kolo #CRO NO NAME 0 : 3
5 Kolo CAFEE BAR MIRAKUL BOSANKA 2 : 0
5 Kolo #CRO EVO NAS OPET 2 : 1
# SKUPINA E OS P N I GZ GP GR B
1 TOTALNI PROMAŠAJ 4 2 2 0 8 4 4 8
2 DB KANTUN 4 2 2 0 12 5 7 8
3 AUTOSERVIS RABBIT 4 2 0 2 8 8 0 6
4 GANGBANG SQUAD 4 1 2 1 5 4 1 5
5 DEUS 4 0 0 4 6 18 -12 0
SKUPINA E : Utakmice REZ PENALI
1 Kolo AUTOSERVIS RABBIT DB KANTUN 0 : 3
1 Kolo TOTALNI PROMAŠAJ DEUS 3 : 1
2 Kolo TOTALNI PROMAŠAJ DB KANTUN 3 : 3 4 : 3
2 Kolo GANGBANG SQUAD DEUS 4 : 1
3 Kolo DEUS AUTOSERVIS RABBIT 3 : 6
3 Kolo GANGBANG SQUAD TOTALNI PROMAŠAJ 0 : 0 1 : 0
4 Kolo GANGBANG SQUAD DB KANTUN 1 : 1 0 : 1
4 Kolo AUTOSERVIS RABBIT TOTALNI PROMAŠAJ 0 : 2
5 Kolo DEUS DB KANTUN 1 : 5
5 Kolo AUTOSERVIS RABBIT GANGBANG SQUAD 2 : 0
# SKUPINA F OS P N I GZ GP GR B
1 PIZZA SHOP 4 3 1 0 21 9 12 10
2 LIBERTAS KRSTARENJA D.O.O. 4 2 2 0 9 6 3 8
3 TERMO SOLARI 4 1 2 1 6 5 1 5
4 BRAZIL 4 1 0 3 11 19 -8 3
5 C. B. MALIŠ 4 0 1 3 9 17 -8 1
SKUPINA F : Utakmice REZ PENALI
1 Kolo PIZZA SHOP BRAZIL 10 : 2
1 Kolo TERMO SOLARI C. B. MALIŠ 0 : 0 1 : 2
2 Kolo TERMO SOLARI BRAZIL 3 : 0
2 Kolo LIBERTAS KRSTARENJA D.O.O. C. B. MALIŠ 3 : 1
3 Kolo C. B. MALIŠ PIZZA SHOP 3 : 5
3 Kolo LIBERTAS KRSTARENJA D.O.O. TERMO SOLARI 2 : 2 0 : 1
4 Kolo LIBERTAS KRSTARENJA D.O.O. BRAZIL 1 : 0
4 Kolo PIZZA SHOP TERMO SOLARI 3 : 1
5 Kolo C. B. MALIŠ BRAZIL 5 : 9
5 Kolo PIZZA SHOP LIBERTAS KRSTARENJA D.O.O. 3 : 3 0 : 1
# SKUPINA G OS P N I GZ GP GR B
1 STANICA GRUŽ 4 2 2 0 9 4 5 8
2 ORAŠAC 4 1 3 0 2 1 1 6
3 MAXIMO ČUPAVAC 4 1 2 1 5 4 1 5
4 HERACLES GWANTYERRA 4 1 1 2 4 8 -4 4
5 MNK PONTON 4 1 0 3 3 6 -3 3
SKUPINA G : Utakmice REZ PENALI
1 Kolo STANICA GRUŽ HERACLES GWANTYERRA 4 : 1
1 Kolo MNK PONTON MAXIMO ČUPAVAC 0 : 2
2 Kolo ORAŠAC HERACLES GWANTYERRA 0 : 0 1 : 0
2 Kolo STANICA GRUŽ MAXIMO ČUPAVAC 1 : 1 2 : 0
3 Kolo MAXIMO ČUPAVAC ORAŠAC 0 : 0 1 : 2
3 Kolo MNK PONTON STANICA GRUŽ 1 : 3
4 Kolo MNK PONTON HERACLES GWANTYERRA 2 : 0
4 Kolo ORAŠAC STANICA GRUŽ 1 : 1 1 : 0
5 Kolo MAXIMO ČUPAVAC HERACLES GWANTYERRA 2 : 3
5 Kolo ORAŠAC MNK PONTON 1 : 0
# SKUPINA H OS P N I GZ GP GR B
1 MANE HASTRA 4 3 0 1 8 1 7 9
2 REKREATIVCI 4 3 0 1 12 2 10 9
3 ŠULEMU NA ZARUBU 4 3 0 1 8 3 5 9
4 BARAKA 4 1 0 3 3 15 -12 3
5 ATALANTA BERGAMO 4 0 0 4 2 12 -10 0
SKUPINA H : Utakmice REZ PENALI
1 Kolo REKREATIVCI ATALANTA BERGAMO 5 : 1
1 Kolo ŠULEMU NA ZARUBU BARAKA 4 : 0
2 Kolo ŠULEMU NA ZARUBU ATALANTA BERGAMO 3 : 1
2 Kolo MANE HASTRA BARAKA 5 : 0
3 Kolo BARAKA REKREATIVCI 0 : 6
3 Kolo MANE HASTRA ŠULEMU NA ZARUBU 2 : 0
4 Kolo MANE HASTRA ATALANTA BERGAMO 1 : 0
4 Kolo REKREATIVCI ŠULEMU NA ZARUBU 0 : 1
5 Kolo BARAKA ATALANTA BERGAMO 3 : 0
5 Kolo REKREATIVCI MANE HASTRA 1 : 0
# SKUPINA I OS P N I GZ GP GR B
1 MARIN MED 4 3 1 0 7 0 7 10
2 MEDVJEDIĆI DOBROG SRCA 4 2 1 1 5 3 2 7
3 LUCKY STRIKE 4 1 2 1 4 6 -2 5
4 CRVENA FUNJESTRA 4 1 0 3 11 10 1 3
5 URA NAGE 4 0 2 2 2 10 -8 2
SKUPINA I : Utakmice REZ PENALI
1 Kolo LUCKY STRIKE MEDVJEDIĆI DOBROG SRCA 0 : 0 3 : 2
1 Kolo MARIN MED URA NAGE 0 : 0 2 : 0
2 Kolo URA NAGE CRVENA FUNJESTRA 2 : 7
2 Kolo MARIN MED LUCKY STRIKE 3 : 0
3 Kolo MEDVJEDIĆI DOBROG SRCA CRVENA FUNJESTRA 2 : 1
3 Kolo URA NAGE LUCKY STRIKE 0 : 0 3 : 2
4 Kolo MARIN MED CRVENA FUNJESTRA 2 : 0
4 Kolo MEDVJEDIĆI DOBROG SRCA URA NAGE 3 : 0
5 Kolo LUCKY STRIKE CRVENA FUNJESTRA 4 : 3
5 Kolo MEDVJEDIĆI DOBROG SRCA MARIN MED 0 : 2
# SKUPINA J OS P N I GZ GP GR B
1 KONOBA MAESTRAL STON 4 4 0 0 10 0 10 12
2 HC 4 3 0 1 5 3 2 9
3 STIPU GA NIME 4 2 0 2 4 4 0 6
4 PIPLS MAST TRAST AS 4 1 0 3 4 8 -4 3
5 MARITIMO 4 0 0 4 0 8 -8 0
SKUPINA J : Utakmice REZ PENALI
1 Kolo PIPLS MAST TRAST AS HC 1 : 2
1 Kolo STIPU GA NIME KONOBA MAESTRAL STON 0 : 3
2 Kolo STIPU GA NIME HC 0 : 1
2 Kolo MARITIMO KONOBA MAESTRAL STON 0 : 2
3 Kolo KONOBA MAESTRAL STON PIPLS MAST TRAST AS 3 : 0
3 Kolo MARITIMO STIPU GA NIME 0 : 1
4 Kolo MARITIMO HC 0 : 2
4 Kolo PIPLS MAST TRAST AS STIPU GA NIME 0 : 3
5 Kolo KONOBA MAESTRAL STON HC 2 : 0
5 Kolo PIPLS MAST TRAST AS MARITIMO 3 : 0


DODATNO IZ SKUPINE A SE BRIŠU REZULTATI POSLJEDNJE MOMČADI



POREDAK DRUGO PLASIRANIH MOMČADI

# SKUPINA NAZIV P N I GZ GP GR B
1 H REKREATIVCI 4 3 0 1 12 2 9
2 J HC 3 0 1 5 3 2 9
3 E DB KANTUN 2 2 0 12 5 7 8
6 F LIBERTAS KRSTARENJA D.O.O. 2 2 0 9 6 3 8
4 C DUSTRA 2 1 1 10 6 4 7
5 I EYAFJALLAJOKULL LAPADSSONS 2 1 1 7 3 4 7
7 A MEDVJEDIĆI DOBROG SRCA 2 1 1 5 3 2 7
8 B ORAŠAC 1 3 0 2 1 1 6
9 D R. U. PALLACE 2 0 2 5 7 -2 6
10 G #CRO 2 0 2 5 7 -2 6

POREDAK ČETVRTO PLASIRANIH MOMČADI

# SKUPINA NAZIV P N I GZ GP GR B
1 E GANGBANG SQUAD 1 2 1 5 4 1 5
2 E NO NAME 1 2 1 7 8 -1 5
3 C C. B. OLLOA 1 1 2 7 5 2 4
4 A SPORT PUB MARIO 1 1 2 6 9 -3 4
5 B KANTAFIG 1 1 2 5 9 -4 4
6 G HERACLES GWANTYERRA 1 1 2 4 8 -4 4