IZVJEŠTAJ PETAK 22.07. – PEROVIĆ U POSLJEDNOJ SEKUNDI!

IMG_1617

Završen je deveti dan malonogometnog turnira na male barice ČOKOLINO 2016. Najzanimljiviji susret bio je sraz Libertas krstarenja d.o.o. i Termo solarija. Sljedeći tjedan počinje 4. kolo i raspored možete pregledati na RASPORED

Najzanimljivija utakmica devetog dana turnira na male barice „Čokolino 2016.“ bio je sraz Libertas krstarenja d.o.o. i Termo solarija. Završilo je 2:2 iako su igrači Libertas krstarenja d.o.o. još sredinom nastavka vodili 2:0 preko Domaćina i Urbana. Presudio je Matej Perović koji je prvo smanjio, a potom u zadnjoj sekundi s igračem više (žuti karton Oršuliću za dvije minute isključenja) pogodio za veliko slavlje mladića u rozom koji su nakon toga bili uspješni i na penalima.

Stanica Gruž nastavlja s pobjedama na „Malom Wembley-u“, očekivana tri boda upisana su protiv MNK Ponton. Čekalo se 10-tak minuta na dva igrača Konobe Maestral Ston, ali kada su se žuti konačno okupili, dominacija im se isplatila u drugom poluvremenu golovima Tikvice i Vodopića.

Caffe bar Mališ je dvaput vodio preko Kristijana Čukteraša (2:1 i 3:2) no puno iskusniji igrači Pizze shop sve bi vraćali na početak već u idućih 20-tak sekundi. Treće vodstvo protivnika nisu dopustili pa su pitanje pobjednika riješili najraspoloženiji – Maro Kalauz i Matej Nađ.

Tri pogotka Tonija Vukojevića bila su i više nego dovoljna za trijumf Sport puba Mario dok je u gruškom ogledu najviše uživao Mato Bajurin, igrač i voditelj Mane hastre. Pun pogodak je bilo dovođenje Tomija Duždevića i Dada Butigana, spomenuti dvojac je odlučio i susret protiv momčadi Šulemu na zarubu.

Program u subotu počinje u 19 sati i 15 minuta, na rasporedu je ukupno pet utakmica. Sve se informacije mogu pronaći na službenoj stranici turnira www.montovjerna.com.

Rezultati (Petak, 22. srpnja)

MNK Ponton – Stanica Gruž 1 : 3, Libertas krstarenja d.o.o. – Termo solari 2 : 2 (2:3), Maritimo – Konoba Maestral Ston 0 : 2, Caffe bar Mališ – Pizza shop 3 : 5, Sport pub Mario – Bad lamps 3 : 1, Mane hastra – Šulemu na zarubu 2 : 0